Biblioteka

  1. Biblioteka działała w formie zdalnej, z zapewnieniem jak najlepszej jakości obsługi.
  2. Książki należy zamawiać mailowo do wtorku. Najpóźniej do środy do godz. 12.00, ale to już bez gwarancji, że pani Halinka zdąży przygotować paczkę.
  3. W tytule wiadomości należy wpisać BIBLIOTEKA, a w treści tytuły książek lub ewentualnie prośbę o przygotowanie literatury z preferowanej dziedziny/tematu/potrzeby. Prosimy podpisywać maile.
  4. Odbiór książek będzie w czwartki, po umówieniu się z Dziekanatem. Książki będą pozostawiane na stoliku w Dziekanacie o umówionej godzinie.
  5. Zwroty książek będą przyjmowane we wtorki w Dziekanacie. Książki prosimy włożyć do torebki/pudelka wraz z kartką z numerem indeksu studenta
  6. Lista książek dostępnych w zduńskowolskiej bibliotece jest opublikowana w Strefie Studenta w zakładce Biblioteka i Aktualności biblioteczne

 

Godziny pracy biblioteki:      Weekendy zjazdowe:
Środa 13.00 – 16.00 Sobota  
    Niedziela  

Telefon kontaktowy 604 151 799, czynny tylko w dniach i godzinach pracy biblioteki.

Biblioteka w Zduńskiej Woli będzie czynna do 21 lipca! Zamówienia prosimy przesłać najpóźniej do 20 lipca do godz. 12.00.

 


 

 
WBN - Wirtualna Biblioteka Nauki

WBN - Wirtualna Biblioteka Nauki - to istotne wsparcie w pracach badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych we wszystkich dziedzinach wiedzy i specjalnościach naukowych w Polsce, a także ważna pomoc dla doktorantów i studentów przygotowujących prace dyplomowe. Spoza Uczelni dostęp na hasło.

WBN – Wirtualna Biblioteka Nauki - Będąc w Uczelni - bez logowania

WBN – Wirtualna Biblioteka Nauki - korzystanie spoza Uczelni

EBSCOHost

EBSCOHost - ogromna bazą danych zawierająca pełnotekstowe czasopisma i magazyny w wersjach elektronicznych. Potężne źródło informacji dla autorów prac semestralnych i dyplomowych oraz rozpraw naukowych. Spoza Uczelni dostęp na hasło.

Ebsco - wyszukiwanie

Ebsco - wyszukiwanie spoza Uczelni

IBUK

IBUK - internetowa biblioteka i czytelnia online - to największy w Polsce serwis podręczników akademickich i książek naukowych w wersjach elektronicznych. W sieci uczelnianej dostępne są książki wybrane przez Społeczną Akademię Nauk. Spoza Uczelni dostęp na hasło.

PWN - ibuk.pl - Będąc w Uczelni - bez logowania

PWN - ibuk.pl - spoza Uczelni