Aktualności

Kolejny cenny partner Społecznej Akademii Nauk!

« wróć

W ostatnim czasie do grona partnerów SAN dołączyła firma S. i A. Pietrucha Sp. z o.o. Grupa Pietrucha to nowocześnie zarządzane, konkurencyjne i innowacyjne przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i dystrybucji najwyższej klasy zaawansowanych produktów z tworzyw sztucznych o bardzo szerokim zastosowaniu w sektorze inżynierii lądowej i wodnej.

- Tworzymy grupę o globalnym zasięgu i ugruntowanej pozycji w sektorze inżynierii lądowej i wodnej. Przedsiębiorstwo, które wyróżnia rzetelność, konkurencyjność oraz szacunek dla środowiska naturalnego. Chcemy wyznaczać standardy w zakresie innowacji, jakości produktów oraz współpracy z odbiorcami. Wartość Grupy budujemy wspólnie z pracownikami i partnerami biznesowymi. Dzielimy się wiedzą i sukcesami z otoczeniem - mówi Jerzy Pietrucha, Prezes Zarządu.

Planowana współpraca opierać się będzie na współorganizacji szkoleń, konferencji, konsultowaniu programu studiów, a także tworzeniu oferty nowych kierunków studiów podyplomowych. Głównym obszarem będzie również organizowanie praktyk i staży dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Porozumienie z ramienia uczelni podpisał Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN Pan Mirosław Olszewski.