Test

mLegitymacja dla Studentów SAN

mLegitymacja studencka działa tak, jak tradycyjny dokument. Pokazując ją na ekranie smartfona potwierdzisz, że jesteś studentem, skorzystasz z ulg i zwolnień.

21.10.21
Promka w Dzień Otwarty!

Kandydaci rekrutujący się na studia I i II stopnia na kierunek ZARZĄDZANIE w Filii w Zduńskiej Woli w dniu 26 września br. są zwolnieni z opłaty wpisowego oraz opłaty rejestracyjnej!

23.09.21
Pozytywna opinia PKA

Polska Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną opinię na uruchomienie studiów drugiego stopnia na kierunku zarządzanie w Filii w Zduńskiej Woli! Rekrutacja trwa!

10.09.21
Studiuj zarządzanie

Rozpocznij studia niestacjonarne na kierunku zarządzanie z wybraną specjalnością w Zduńskiej Woli. Rekrutacja trwa

07.09.21
Praca w ZUS

Naczelni Wydziału Obsługi Dokumentacji poszukiwany

27.08.21
Wakacje dla Biblioteki

Biblioteka w Zduńskiej Woli będzie czynna do 21 lipca! Zamówienia prosimy przesłać najpóźniej do 20 lipca do godz. 12.00.
12.07.21
Szadkowska Gala Kapel

SAN w Zduńskiej Woli wsparł XVII Ogólnopolską Galę Kapel Podwórkowych w Szadku. Impreza odbyła się 11 lipca.

12.07.21
Awaria wu.san.edu.pl

W związku z awarią logowania do WU przez studentów mamy tymczasowe rozwiązanie.
25.06.21
Praca w ZUS

II Oddział ZUS w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisko analityka ds. ulg i umorzeń w Centrum Obsługi Wniosków o Ulgę.

05.05.21
Legitymacje studenckie nadal ważne!

Przypominamy, iż rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 października 2020 r. wprowadzono czasowe ograniczenie funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Od momentu zniesienia tego ograniczenia, zgodnie z art. 51b ust. 4 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce legitymacje studenckie pozostaną ważne przez 60 dni.

13.04.21