Test

XIII Jarmark Łaski

Czerwiec to czas wydarzeń regionalnych. Jednym z nich będzie XIII Jarmark Łaski.

24.05.19
V finał za nami

Zakończyła się piąta edycja konkursu „Wiedzy o prawie i samorządzie terytorialnym”. Dwie pierwsze nagrody powędrowały do uczniów I LO w Wieluniu.

23.05.19
RODO na konferencji

Ochronie danych osobowych była poświecona IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa w Sieradzu, która odbyła się 22 maja br.

23.05.19
Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

Społeczna Akademia Nauk wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli zorganizowała konferencję pt. „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie – działania praktyczne, aspekty prawne, psychologiczne i profilaktyka”.

14.05.19
szczegóły
IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa w Sieradzu

22 maja 2019 roku w Sieradzu odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa, która w tym roku będzie przebiegała pod tytułem „Etyczne i prawne dylematy ochrony danych osobowych”.

16.04.19
Finał konkursu przełożony

Finał V konkursu „Wiedzy o prawie i samorządzie terytorialnym” organizowany przez Społeczną Akademię Nauk Wydział Zamiejscowy w Sieradzu, zostaje przełożony na 22 maja.

15.04.19
Dzień Otwarty w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi

Dzień Otwarty w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi pod nazwą ,,Zostań jednym z nas'' jest inicjatywną, której adresatami są studenci uczelni wyższych oraz uczniowie szkół średnich o profilu mundurowym.

21.03.19