2019.03.27 Akademickie Targi Edukacyjne w Zduńskiej Woli

Miejscem spotkania uczelni było I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego.

Uczniowie szkół średnich z terenu powiatu zduńskowolskiego mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną: Politechniki Łódzkiej, Akademii Sztuk Pięknych z Łodzi, Uniwersytetu Przyrodniczego z Poznania, Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia z Warszawy, Grupy Uczelni Vistula z Warszawy, Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej z Łodzi, Uniwersytetu Łódzkiego - Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej. Nie mogło zabraknąć Społecznej Akademii Nauk. Dodatkowo można było się odwiedzić stoisko Centrum Kształcenia Ustawicznego ze Zduńskiej Woli, Młodzieżowego Centrum Informacji Zawodowej OHP Zduńska Wola, Młodzieżowego Centrum Kariery OHP Łask oraz Szkoły Policealnej dla Dorosłych nr 5 ze Zduńskiej Woli.